Dlaczego kura przekroczyła ulicę?

Odpowiedzi:

PANI PRZEDSZKOLANKA: Żeby przejść na druga stronę.

PLATON: Dla ważniejszego dobra.

ARYSTOTELES: Taka jest natura kur, ze przekraczają ulice.

KAROL MARX: To było historycznie nie do uniknięcia.

TIMOTHY LEARY: Ponieważ to była jedyna wycieczka, na która chciał  zezwolić  kurze rząd.

SADDAM HUSSAJN: To był nie sprowokowany akt rebelii i mamy prawo, zrzucić 50  ton gazu nerwowego na te kurę.

RONALD REAGAN: Zapomniałem.

KAPITAN JAMES T. KIRK: Żeby pójść tam, gdzie jeszcze nigdy żadna kura  nie była.

HIPPOKRATES: Wegen eines Uberschusses an Tragheit in ihrer  Bauchspeicheldruse.

ANDERSEN CONSULTING: De-regulacja na dotychczasowej stronie ulicy zagrażała dominującej pozycji rynkowej kury. Kura rozpoznała wyzwanie w rozwinięciu swoich kompetencji, które są niezbędne do przetrwania na nowych rynkach nacechowanych wysoką konkurencja. W partnerskiej współpracy z klientem Andersen Consulting pomógł kurze przemyśleć fizyczną strategię dystrybucji i procesów przetwórstwa Stosując Model Integracji Drobiu (MID). Andersen pomógł kurze zastosować jej umiejętności, metodologię, wiedzę, kapitał i doświadczenie, w celu nakierunkowania pracowników, procesów i technologii kury, w ramach Programm-Management, na wspomaganie jej całościowej strategii. Andersen Consulting zaangażował zróżnicowane cross-spectrum analityków ulic i najlepsze kury, jak również doradców Andersena z szerokimi doświadczeniami w przemyśle transportowym, którzy podczas dwudniowych narad sprowadzili swój osobisty kapitał wiedzy do wspólnego poziomu i stworzyli strategię, aby osiągnąć konieczny cel, a mianowicie wypracowanie i wdrożenie ogólnoprzedsiębiorczej ramy wartości w procesie drobiowym średniego szczebla. Spotkanie miało miejsce w parkowej okolicy, aby zapewnić atmosferę testową, która bazuje na strategiach, na których skupia się przemysł, i która zaowocowałaby jasną i jedyną w swoim rodzaju teorią rynku. Andersen Consulting pomógł kurze przemienić się, żeby stać się bardziej kurą sukcesu.

MARTIN LUTHER KING, JR.: Widzę Świat, w którym wszystkie kury są wolne i mogą przekraczać ulice, nie będąc pytanymi o motywy.

MOJZESZ: I Bóg zstąpił z niebios, i Bóg przemówił do kury: "Masz przekroczyć  ulicę!". I kura przekroczyła ulicę.

FOX MULDER: Zobaczyliście na własne oczy, że kura przekroczyła ulicę. Ile kur przekraczających ulicę musicie jeszcze zobaczyć, zanim w to uwierzycie?

RICHARD M. NIXON: Kura nie przekroczyła ulicy. Powtarzam, kura NIE przekroczyła ulicy.

MACHIAVELLI: Decydujące jest to, że kura przekroczyła ulicę. Kogo interesują powody? Przekroczenie ulicy usprawiedliwia wszelkie motywy.

JERRY SEINFELD: Dlaczego ktoś przekracza ulice? Mam na myśli, dlaczego nikomu nie przyjdzie na myśl zapytać: "Co do diabla ta kura w ogóle tam robiła?"

FREUD: Fakt, że się w ogóle ta sprawą interesujecie, że kura przekroczyła ulicę, ujawnia waszą seksualną niepewność.

BILL GATES: Akurat wypuściłem na rynek nowy KuraOffice 2000, który nie tylko będzie przekraczał ulice, ale również będzie znosił jaja, zarządzał ważnymi dokumentami i wyrównywał stan waszego konta.

OLIVER STONE: Pytaniem nie jest "Dlaczego kura przekroczyła ulicę", tylko "Kto przekroczył ulicę w tym samym momencie, kogo przeoczyliśmy w naszej nienawiści, podczas gdy obserwowaliśmy kurę"

DARWIN: Kury zostały w dłuższym okresie przez naturę tak wybrane, że teraz  są genetycznie do tego uwarunkowane, aby przekraczać ulice.

EINSTEIN: Czy to kura przekroczyła ulicę, czy też to ulica się przesunęła pod kurą, zależy od waszego punktu odniesienia.

BUDDA: Tym pytaniem ujawniasz twoją własną kurzą naturę.

ERNEST HEMIGWAY: Aby umrzeć w deszczu.

COLONEL SANDERS: Przeoczyłem jakąś?

CLINTON: W żadnym momencie nie byłem z tą kurą sam na sam.

ADOLF HITLER: Aryjskich kur nie powstrzymają drogi wytyczone na mapie świata przez judejską plutokrację.

ERNESTO CHE GUEVARA: Kura jest jak rower - kiedy nie jedzie to się przewraca.

BOGUSLAW LINDA: Bo to zła kura była.

JOZEF PILSUDSKI: Wysiadła z czerwonego tramwaju na przystanku niepodległość.

NAPOLEON BONAPARTE: Uciekła ... W miłości jest tylko jedno wyjście: ucieczka.

ZARATUSTRA: W górę, wzwyż, aż póki gwiazd własnych nie ujrzy pod swymi pazurami !

GUMIŚ: Żeby nazbierać gumi-jagód (Michał lat 8)

BUDKA SUFLERA: Skąd wziął się ten ptak po środku drogi ?

STATYSTYCZNY PRZEDSTAWICIEL SPOŁECZEŃSTWA: Chuj ją wie.

ANDRZEJ LEPPER: Oświadczam, że jeżeli rząd będzie dalej niszczył polskie rolnictwo niedługo na wszystkie drogi w kraju wyjdą kury i będą przechodzić na druga stronę tak długo dopóki ten rząd złodziejów i sługusów Unii Europejskiej nie poda się do dymisji.

WILK (z Czerwonego Kapturka): Na obiad dla mnie.

WILK (wersja druga): Jest przebranym Czerwonym Kapturkiem i idzie do babci z koszyczkiem

RZECZNIK PRASOWY POLICJI: Trwają czynności procesowe zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia. Ze względu na dobro sprawy na obecnym etapie śledztwa nie mogę nic więcej Państwu powiedzieć.

LEIBNITZ: Szuka najlepszego ze światów.

LECH WAŁĘSA: Nie potwierdzam i nie zaprzeczam.

NADKOMISARZ MAREK FIDOS (zespól Prasowy Policji): W okresie urlopowym obserwujemy nasilony ruch kur przechodzących na drugą stronę, co częstokroć prowadzi do groźnych wypadków. W nadchodzący weekend przewidujemy nasilenie kontroli kur mającą na celu zwiększenie bezpieczeństwa użytkowników drogi pod kryptonimem: cura 99. Jednocześnie chciałbym zaapelować do rozsądku użytkowników dróg i zaapelować o wolniejszą jazdę. Przyczyną wypadków jest najczęściej nadmierna prędkość rozwijana przez kury i rozjeżdżających je kierowców.

PASTERZ: Pobieżała do stajenki.

KURA: A co to Was do cholery obchodzi ?

A. Michnik: Pppprosze pppanstwa! Tttto oodddważne ppprzeeekroczenie czczarnego aaaasfaltu uulicy jejest mmmmmetafforycznym aaaktem ppppprzelamania bbbaaarier eeeciemnoty i zzaaacofania kku ppppostępowi i tttolerancji nna llewej sstronie jeeezdni.

Sl. Miloszewicz: Ta biedna serbska kura uciekała przed barbarzyńskimi nalotami NATO. To wielkie zwycięstwo naszego narodu !

Rabin Weiss: Chrześcijanie od wieków każą swoim kurom przechodzić przez ulice żeby pognębić nas, Żydów.

K. Switon: ... pięć tysięcy sześćset dwanaście, pięć tysięcy sześćset

trzynaście, pięć tysięcy sześćset czternaście... Jaka kura?! Proszę mi nie

przeszkadzać, właśnie liczę krzyże. Pięć tysięcy sześćset piętnaście...

A. Lukaszenko: Kura przeszła przez ulicę, żeby zademonstrować całemu Światu potęgę białoruskiego rolnictwa. Od dziś wszystkie kołchozy maja zwiększyć normę przechodzących ulice kur o 500%, za co czynię odpowiedzialnymi urzędników wszystkich szczebli i czego sam osobiście dopilnuję.

A. Kwasniewski: Nic mi o tym nie wiadomo. W okresie pomiędzy pobytem kury  na  jednej i drugiej stronie ulicy byłem z żona na Atlantydzie, przyjąłem w  Sejmie delegację z Grenlandii i odwiedziłem znajomego na Powązkach.  Na to  wszystko mam dowody w postaci biletów lotniczych, pamiątkowego kawałka  lodowca i zeznań na piśmie od ww. znajomego.

M. Krzaklewski: To jest pytanie nie do mnie, ale do Rzecznika Interesu Publicznego.

Szejk Osama bin Laden: To dopiero ostrzeżenie pod adresem pełnej zła i zepsucia Ameryki ! Następne kury przejdą przez ulice w zatłoczonych centrach handlowych i przed przedszkolami !

W. Jaruzelski: Niestety, stan zdrowia nie pozwala mi zeznawać w tej sprawie.

L. Balcerowicz: Mogę z dumą powiedzieć, że jest wyłączną zasługą kierowanego przeze mnie resortu, a zwłaszcza podjętych ostatnio kroków w zakresie akcyzy na paliwa, że ta kura i wiele innych polskich kur może dziś bezpiecznie przekraczać ulice.

F. Nietzsche: To była transformacja kury w nadkurę.

B. Jelcyn: Dymisjonuje tę kurę !

J. Buzek: Nie mam najmniejszej wątpliwości, że kura ta śpieszyła by skorzystać z owoców jednej z wprowadzonych z sukcesem przez rząd reform. Zapewniam państwa, że w chwili obecnej powołany przeze mnie zespól ekspertów bada, o którą konkretnie reformę chodzi.

George Michael: Cholera, znowu się wydało...

Miś Uszatek: Kura, wypierdalaj z mojej bajki !

Marek Kaminski: Zamierzam jako pierwszy Polak powtórzyć wyczyn kury. W warunkach zimowych, samotnie.

R. Crusoe: Pieprzyć kurę, skąd się tu wzięła droga ?!

J. Przymanowski: "Bohaterska kura, nie zważając na ostrzał z cekaemów, przedarła się na drugą stronę bronionej przez faszystów ulicy, celnie rzuconym granatem zniszczyła nacierającego Tygrysa i serią z pepeszy skosiła batalion esesmanów. Pułkownik dal jej za to medal. " Ku chwale Ojczyzny, towarzyszu Pułkowniku ! " dziarsko zawołała kura." (fragment niepublikowanej powieści).

P. Anderson: Czy gdybym nie usunęła silikonu, pytalibyście o mnie ?

JUST 5: O tym jest nasza następna piosenka.

H. Kloss: Oho, kura przeszła przez ulicę. To znak od Stirlitza !

A. Słomka: Kura, kura... Co my mamy na tę kurę ?

B. Zdrojewski: Dlatego, że była to jedyna nierozkopana ulica w mieście.

AGNOSTYK : Nie wiem dlaczego kura przeszła przez jezdnię. Brak mi przesłanek, aby wybrać którąkolwiek z możliwości. Jeżeli prosicie mnie o to, abym wczuł się w sytuację kury i spróbował wyobrazić sobie, jakie motywy by mną powodowały, mogę tylko odpowiedzieć, że każda moja próba wczucia się w kurę zakończyłaby się automatycznym niepowodzeniem, gdyż znów brak mi jakichkolwiek doświadczeń z życia kury, na których bazując mógłbym dokonać odpowiednich ekstrapolacji.  A czy kura sama wiedziała, dlaczego przechodzi przez jezdnię?  A jeżeli ona sama nie  wiedziała, czy wtedy nasze pytanie o sens przejścia miałoby jakiś sens ?

Webmajster: Co do kury to jadłem ją wczoraj :)